45,00
New

Чистопол 100 мл. (ProtectON), фл.

  • Наличие:В наличии
  • Код товара:5155
  • Бренд:

Чистопол- високоефективний післясходовий гербіцид суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів і чагарникової рослинності.

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л + кислотному еквіваленті 360 г/л. 

Основні переваги препарату:

При виробництві гербіциду Чистопол використовується гліфосат, вільний від небезпечних для людини домішок та поверхнево-активні речовини транснаціональної компанії Росlіа, відомого лідера з виробництва ПАР для гліфосату.

Застосування:

Об'єкт, що обробляється

Бур'яни

Норми витрати на 100 м2

Ділянки, призначені для посіву с/г культур, пари, несільськогосгюдарські угіддя та ін.

Багаторічні злакові (пирій повзучий та ін.)

30-40 мл на 3-5 л води

Багаторічні дводольні (осоти, берізка, ромашки, полин та ін.)

40-60 мл на 3-5 л води

Однорічні дводольні та однодольні

30 мл на 3-5 л води

Зернові, соняшник

Десикація

30 мл на 3-5 л води

Плодові та виноградники

Однорічні та багаторічні

40-60 мл на 3-5 л води

Особливості використання: 

Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин (бур'яни повинні бути у фазі росту!). Залежно від середньодобової температури бур'яни гинуть за 7-14 днів. Відсутність дощу на протязі 5 годин після обприскування - обов'язкова умова для отримання максимальних результатів.

Основний обробіток грунту бажано проводити якомога пізніше після внесення препарату, не раніше, ніж через 2 тижні, оскільки, незважаючи на те, що надземна частина бур'янів загинула, їхня коренева система завжди гине повільніше. Як швидко загине коренева система - залежить від температури та вологості грунту.

Бажано, щоб під час внесення препарату температура повітря була не нижче +12°С і не вище +30°С. Пожнивні рештки не спалювати, а прибрати з поля. Якщо є час, а вологість орного шару грунту достатня для проростання багаторічних бур'янів, то краще провести дискування грунту для стимуляції проростання кореневищ, що знаходяться у стані спокою.

Після рівномірного проростання багаторічних бур'янів провести обприскування препаратом Чистопол. Якщо після збирання попередника до проведення основного обробітку грунту часу на проведення дискування та очікування відростання бур'янів недостатньо, в той час як багаторічні бур'яни мають розвинену зелену надземну частину, дискування краще не робити. У період посухи дискування також краще не проводити перед внесенням гербіциду Чистопол, оскільки бур'яни відростатимуть не повністю.

Якщо перед обприскуванням була спекотна суха погода, норму витрати препарату потрібно взяти дещо вищу від середньої, оскільки покривна тканина рослин потовщена. Спектр дії препарату: всі види однорічних та багаторічних бур'янів, чагарники, деревна рослинність. Максимальна кратність обробок - 1. Після застосування основний обробіток грунту проводити не раніше, ніж через 2 тижні після внесення препарату, оскільки повна загибель надземної частини багаторічних бур'янів ще не свідчить про повну загибель кореневої системи.