23,00
New

Субстрат "Флорин" хвоя 7 л. (Восор), уп.

  • Наличие:В наличии
  • Код товара:5133
  • Бренд:

Флорин® – живильний субстрат, який виробляється з суміші торфів із додаванням подрібненого кокосового волокна, перліту, органічних домішок, вапнякових матеріалів, піску. Містить повний набір поживних елементів: макро- та мікроелементів. Спеціальні ґрунти серії Флорин® дозволяють підійти до вирощування кімнатних декоративних рослин професійно, використовуючи правило «Кожній рослині – свій ґрунт». Від інших серій субстратів серія Флорин® відрізняється наявністю різних сумішей для кожного виду рослин, враховуючи індивідуальні вимоги рослини до поживності і складу ґрунту.

 

Призначення: для вирощування всіх видів декоративних хвойних рослин (блакитних ялин, сосен, ялиць, кипарисів, туй, туєвих, ялівця, тисів та інших) у відкритому ґрунті або в домашніх умовах для висіву насіння, вкорінення саджанців і живців.


Ефективність: створює умови для проростання насіння, покращує приживання живців та саджанців, гарантує розвиток потужної кореневої системи, сприяє виведенню зі стану «спокою», підсилює насиченість темно-зеленого забарвлення, запобігає пожовтінню голок, зменшує обпадання хвої.